Run Shadow

Macera Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.14
  • Dil İngilizce
  • Firma Maikon Farias
Mükemmel bir oyun sizleri bekliyor. Yeni karakterleri ve mekanları ile bu oyuna bayılacaksın.

Boş zamanlarınızı eğlenerek değerlendirmek isterseniz bu oyun tam size göre. Karakterinizi zorlu yollardan geçirmeniz gereken bu oyun tam bir yetenek testi. Eğer kendinize güveniyorsanız ve hemen oynamaya başlamak isterseniz yapmanız gereken indir butonuna basmak.

Yollarda biriktirdiğiniz elmasları kahramana yeni yetenekler yüklemek için kullanabilir koştuğunuz mekan kadar puan toplayabilirsiniz. Üstelik oyunda bir son yok. Yetenekleriniz yükseldikçe mekan ve bölümler de zorlaşacak. Orjinal bir oyun olan Run Shadow teknoloji harikası olup her cihazla da tamamen uyumludur. Yeni ve daha güçlü karakterleri sizin çok hoşunuza gidecek. İnce ve çok güzel tasarımlarla yenilenmiş mekanlar da sizi oyunun içinde hissi uyandıracak. Kolay ve anlaşılır yönergeleri ile oyunda hızlı bir ilerleme oluşacak. Baş döndürücü şaşırtıcı HD görüntüleriyle seni oyunun içinde hissettirecek. Çoklu ekran görüntüsü ve hızlı algılama özelliği olan bu mükemmel oyun hikayeleri ile karşında.

Arkadaşların ile de keyifle oynayabilirsin. Onlara bu mükemmel oyunu tavsiye et ve heyecana katılın. Türkçe destekli bu muhteşem oyun boş zamanlarında da çok büyük bir keyifle oynaman için iyileştirildi. Şimdiye kadar oynadığınız hiç bir oyuna benzemeyen bu süper oyunu hemen yükle heyecana katıl maceralarda kaybol. Vakit kaybetmeden yükle boş zamanlarını değerlendir.

Run Shadow indir